NAŠE SLUŽBY

PRO KAŽDÉHO Z VÁS

PÉČE O VÁs v každém ohledu

nabízíme komplexní služby

U nás ve Sportovní hale nabízíme komplexní služby nejen pro sportovní týmy, ale také pro veřejnost. Můžete si u nás zacvičit, objednat catering, relaxovat ve finské sauně, či zažít workshop v našem boho prostoru. 

RESTAURACE

NA OBJEDÁNÍ

Naše restaurace je přístupná především sportovním soustředěním. Otevřena je pouze na plánované akce, jako jsou svatby, oslavy či jiné nápadité akce. 

POSILOVNA

KAŽDÝ DEN

Posilovna je otevřená denně a to především pro veřejnost. Je malá, ale najdete u nás základní vybavení, ale také už vybavení pro cardio nadšence.

WELLNESS

NA OBJEDNÁNÍ

Finská sauna je ideální pro vás relax. V zimních měsících je vytížená opravdu velmi a to díky ochlazovacímu bazénu a soukromí, která naše rezervace umožňují.

HALA

NA OBJEDNÁNÍ

Hala je ideálním místem pro jakýkoli turnaj, trénink či jako místo pro vaše sportovní firemní akci. Rezervujte si ji dostatečně předem, ať si zajistíte vás čas.

UBYTOVÁNÍ

NA OBJEDNÁNÍ

Naše ubytování slouží především pro sportovní týmy, které jsou u nás na sportovním soustředění. Je také možnost využít pokoje po konání vaší akce. 

BOHO

DLE AKCÍ

Boho prostor vzniknul pro možnost odpočinku, jako jsou meditace, kurzy, jógu či jiné podobné workshopy. Tato místnost slouží pro vaše mentální uklidnění.

KONTAKTUJTE NÁS

POTŘEBUJETE PORADIT?