SLUŽBY

pro veřejnost

pro vás

váš pobyt může být jedinečný

Už je to více jak 10 let, kdy jsem začala dávat energii do posilovny v naší Sportovní hale. Tenkrát jsem ještě netušila, že to odstartuje moje nadšení do zdravého životního stylu. Lidi kolem mě to vycítili a začali mě žádat o pomoc.

JSEM BARU

Péče o zdraví

Jsem trenérka a holistická poradkyně. Letitá praxe mě také dostala do pozice mentorky.

Naplňuje mě propojení fyzického a psychického zdraví žen. Naslouchat příběhům, vnímat emoce a pomáhat ženám objevit kouzlo klidu, harmonie a radosti ze života.

Podložka na cvičení se stala místem, na kterém dokáži pomoci fyzickému zdraví každé ženy. Především se stala bezpečným místem pro sdílení osobních příběhů žen, které chtějí zažít dokonalý pocit propojení zdravého těla, mysli i duše.

slova lásky

Pomáhám lidem pečovat o jejich fyzické, mentální i duševní zdraví. Jedině tak můžete žít naplněný a radostný život.

Baru Dávidová

služba 1

Osobní trénink

Začátky v posilovně mohou být velmi náročné a těžce uchopitelné. U nás ve Sportovní hale si můžete domluvit osobní trénink se zkušenou trenérkou. 

Jednorázově, kde je trénink zaměřen na techniku a skládání efektivního tréninku. Při dlouhodobě spolupráci se trenérka zaměřuje také na zdravý životní styl.CENY ZAČÍNAJÍ OD 600 KČ

služba 2

Kurz zdraví

Exkluzivní osmi týdenní kurz zdraví pro ženy. V tomto kurzu objevíte a zažijete zdraví na vlastní kůži. Během osmi týdnu zlepšíte vaše fyzické zdraví, zlepšíte vaše denní návyky a naučíte se pracovat s vlastní myslí.

Po kurzu budete cítit více energie, umět rychle zdravě a chutně uvařit, zároveň si dopřát čas pro sebe pomocí meditací či dechových cvičení.


CENA KURZU ZDRAVÍ JE 9 999 KČ 

SLUŽBY PRO VAŠE ZDRAVÍ

Péče o zdraví je prvním pilířem v jakékoli oblasti. I proto vám nabízím službu zdravého teambuldingu, kde se postaráte o zdraví celého vašeho týmu.

Baru Dávidová