SOUSTŘEDĚNÍ

přesně na míru

PÉČE O VÁŠ TÝM

soustředění dle vašich představ

Sportovní soustředění dokáže být opravdu velmi náročné. Fyzické i psychické vypětí často cítíme nejen z hráčů, ale také z trenérů. Naším cílem je postarat se o vás ve všech ohledech, pomocí našich služeb. Ty vám pomohou se uvolnit a načerpat zpátky novou energii.


zasloužíte si odpočinek

Dopřejeme vám uvolnění u večerního zápasu v televizi i s malým pivem, či odpočinkem ve finské sauně.

náš rodinný tým

co vám můžeme nabídnout

Balíček č. 1

CENA 700 KČ BEZ DPH | OSOBA | DEN

V ceně je zahrnuto ubytování, bufetová snídaně, oběd (polévka, hlavní jídlo), teplá večeře, celodenní pitný režim.Balíček č. 2

CENA 850 KČ BEZ DPH | OSOBA | DEN

V ceně je zahrnuto ubytování, bufetová snídaně, oběd (polévka, hlavní jídlo), odpolední svačina, teplá večeře, celodenní pitný režim a 1 hodina ve finské sauně.

Balíček č. 3

CENA 990 KČ BEZ DPH | OSOBA | DEN

V ceně je zahrnuto ubytování, bufetová snídaně, oběd (polévka, hlavní jídlo), teplá večeře, odpolední a večerní svačina, celodenní pitný režim, 1 hodina ve finské sauně a neomezený vstup do posilovny.

Služby navíc

SLUŽBY OD 600 KČ BEZ DPH 
 
Důležitou součástí soustředění je regenerace, kterou vám můžeme nabídnout ve finské sauně. 

Nepostradatelnou součástí je také silová příprava sportovců, mobilita a to vše si můžete dopřát u nás v posilovně včetně kondičního trenéra.

01
02
03

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Pro jaké týmy je Sportovní hala vhodná?

Sportovní hala je vhodná pro týmy fotbalu, florbalu, volejbalu, ale také například basketbalu, pin-pongu, gymnastiky, tancování či bojové sporty. Vhodná může být pro suchou přípravu hokejistů. Zkrátka je vhodná pro jakékoli sporty, kde potřebujete využít velkou halu. 

Kdy si musíme rezervovat termín soustředění?

V tomto případě platí, čím dříve tím lépe. Sportovní týmy jsou u vás velmi spokojené a proto jsou termíny dlouhodobě vytížené a obsazené - a to především v letních měsících červen - srpen, v zimě naopak únor - duben. 

Jaká je kapacita lidí pro soustředění? 

Kapacita pro sportovní soustředění je až 72 lidí. V tomto množství jsme neustále schopni nabízet kvalitní služby a splnit vaše požadavky. 

POjďte udělat pro váš tým to nejlepší.

Mentorka na podložce
baru dávidová

služby pro veřejnost

Mentorka na podložce

Baru je součástí sportovní haly a všechnu energii věnuje části fitness a wellness. Provede vás pohybem, skupinovou lekcí, či holistickým poradenstvím ve světě zdraví. Využijte jejich služeb online i offline například během vašeho soustředění.