POSKYTNEME

Vám útulné zázemí, které si zasloužíte

Jako rodina trávíme v prostorách sportovní haly opravdu mnoho času. Proto je pro nás velmi důležité cítit se tady příjemně a útulně, zkrátka jako doma. 

I díky tomu si uvědomujeme, jak náročné to někdy dokáže být sloučit představy, požadavky a přání všech účastníků, či dokonce respektovat návyky druhých. Víme, že události, které v tomto rodinném podniku probíhají, se často nevyhnou stresu, emočnímu vypětí, strachu i vzteku. O to víc máme motivaci ve vás vyvolat pocit bezpečí, klidu a podpory. 

naše slova

Podnikání dokáže být velmi naplňující v případě, že jste našli to, co spojuje zábavu i pomoc druhým.

naše rodinná mise

Máme 30 let bohatých zkušeností a stovky spokojených zákazníků. I proto je v našich silách nabídnout vám komplexní služby od plánování po realizaci.

Sportovní halu provozujeme už více jak 10 let a společně jsme zde strávili mnoho času a dobrovolně do ní vložili mnoho energie. Začátky byly velmi náročné, ale rozhodli jsme se nevzdat a vytrvat. Pohánělo a pohání nás neustále nejen celoživotní praxe v oboru, ale také pocit toho, že můžeme pomáhat druhým a to v jakékoli službě, kterou zde nabízíme.

Díky nám se zde lidé mohou cítit jako doma. Rodinná atmosféra je něco, co u nás nasejete s prvním otevřením dveří. Pomáháme lidem prožít uvolněné i náročné sportovní soustředění, hektické přípravy svatby, ale také stres a nervozitu při první návštěvě posilovny či skupinové lekce. Přivítáme vás s úsměvem, připraveni vyhovět vašim požadavkům tak, abyste se cítili dobře vy, ale také my jako provozovatelé. 

Pojďme společně naplánovat váš pobyt u nás ve Sportovní hale.

ZAJDEME NA KAFE?