RESTAURACE

SPORTOVNÍ HALA SPOŘICE

pro vás

malá a útulná

Naše Sportovní hala nabízí krásnou restauraci, ve které můžete prožívat nejen týdenní soustředění, ale také významné události - jako jsou oslavy narozenin, firemních večírků či vaše jedinečné svatby.

KRÁSNÁ A ÚTULNÁ

Váš výjimečný svatební den

I tento významný den můžete oslavit v prostorách Sportovní haly. Možná to zní bláznivě, ale kouzlo naší krásné restaurace a svatební výzdoby má vždy něco do sebe. 

Dopřejeme vám si takto významný den užít tak, abyste na něj vzpomínali celý život.


CENA OD 1 000 KČ | OSOBA 


CENA OD 700 KČ | OSOBA

Oslavit u nás také můžete narozeniny, významné životní události, nebo uspořádat firemní večírek.

náš tým

PRO SPORTOVNÍ TÝMY

Váš sportovní pobyt u nás

Hlavní náplní Sportovní haly je splnit přání všem týmům, které u nás tráví sportovní soustředění. Dopřát jim kvalitní snídani, pořádný oběd i večeři a častokrát tak= svačiny v jakékoli podobě si zrovna daný tým přeje.

Jako všechny služby, které nabízíme je i tato velmi individuální. Doporučujeme se telefonicky domluvit a společně vymyslet, jaká varianta je pro váš tým ta nejlepší.


CENY DLE INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVY 


vaše chuťové buňky

Catering

Uvědomuje si, že Sportovní hala se ne vždy hodí k oslavě vaší významné události. Zároveň víme, že naše termíny jsou vytížené. Ale nebojte, i tak jsme schopni se postarat o vaše chuťové buňky.

Dodáváme cateringové služby, od vámi zvolených jídel, až po zapůjčené vybavení, tak, aby vaše akce mohla proběhnout hladce a spokojeně. 
PROZKOUMAT I JINÉ SPORTOVNÍ SLUŽBY