OD 15.LEDNA 2024

KURZY JÓGY

Připravte se na úžasný zážitek, který pohledí vaše tělo i duši. Představujeme vám kurz jógy, který je jako klíč k pokladu zdraví a klidu pro každého začínajícího jogína či jogínku. Ať už jste úplní začátečníci nebo jste už na podložce nějakou pozici vyzkoušeli, tento kurz je přesně pro vás. 

Zapomeňte na obavy, že nebudete stačit nebo neuděláte všechno správně. V našem kurzu pro začátečníky vás naučíme všechny potřebné asány od základu, takže jsi můžete být jistí, že vaše první veřejná skupinová lekce bude bez zbytečného stresu. 

Ale to není všechno. Kromě fyzické praxe se také ponoříme do světa dechových cvičení, které otevřou vaše plíce a naplní vás novou energií. A co by to bylo za relaxaci bez meditace? Dáme vám prostor, abyste našli vnitřní klid a spojení s přítomným okamžikem. Po každém sezení si dáme společně šálek dobrého bylinkového čaje, abychom se podělili o zážitky. 

A jako třešnička na dortu, na konci kurzu pro vás mame připravené dárečky, které vám pomohou udržet pocit pohody i po ukončení kurzu. 

Kurzy jógy pro začátečníky jsou ve dvou skupinách, vždy ve středu od 16:30 do 18:00, a od 18:30 do 20:00. Probíhají v našem BOHO prostoru v maximálním počtu 6 lidí. Tento kurz je na 8 týdnů a přihlašovat se na něj lze u nás na recepci ve Sportovní hale Spořice nebo na tel. č. 776 053 926.

Pro nadšení, které ženy s prvního kurzu sdíleli, jsme se rozhodli uspořádat navazující kurz pro pokročilejší ve stejném duchu - vždy čtvrtky od 18:30 do 20:00. 

Připojte se k nám a nechte se vtáhnout do magického světa jógy. Vaše tělo i mysl vám poděkují. 

sdílet příspěvek

MÁTE DOTAZ?

Potřebujete se zeptat na více podrobností nebo probrat něco jiného? Napište nám a my se vám co nejdříve ozveme.