LADIES CUP SPOŘICE

O turnaji Ladies Cup Spořice

Myšlenka vytvořit tento turnaj vznikla chvíli po ukončení úspěšného projektu Spořická liga nadějí, která srovnávala českou fotbalovou špičku v kategorii U11. Jelikož se tento turnaj bude hrát vždy na jaře, chtěli jsme vytvořit stejně velký a zvučný turnaj pro podzimní část sezóny.
Turnaj pro dívky nám přišel jako ideální možnost, jak do Chomutovského regionu přilákat opět zvučná jména, která by zde dokázala předvést hezký fotbal a zároveň by do hlediště Spořického areálu přivedla spoustu diváků a fotbalových nadšenců. Vznikl tedy nápad uspořádat první ročník Ladies Cup Spořice pro kategorii dívek narozených v roce 2007 a mladší. 
Na tomto turnaji úzce spolupracujeme s týmem AC Sparta Praha, díky kterému se turnaje bude účastnit celá česká špička. Ta bohužel v současné době není natolik široká, abychom turnaj obsadili pouze českými týmy a tak jsme se rozhodli obrátit se do zahraničí. V tuto chvíli máme potvrzené již dva týmy ze Slovenska (CFT Akacemy a ŠK Slovan Bratislava). Dále jednáme s týmy z celé Evropy (Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Dánsko apod.) a dokonce s několika týmy z USA, kde je základna dívčího fotbalu opravdu široká.
Nezapomněli jsme ani na náš severočeský kraj. Po zkušenosti ze Spořické ligy nadějí, kde byl utvořen společný tým Chomutova a Karlových Varů, jsme na Ladies Cup Spořice pozvali krajský výběr. Ten sestavuje GTM (pro Ústí nad Labem) Milan Seidl.
Tímto příspěvkem Vás tedy samozřejmě chceme upozornit na tento největší turnaj v ČR, ale také upozornit na to, že pořád hledáme ještě týmy, které by se rádi účastnili tohoto turnaje s názvem Ladies Cup.
Jelikož jednáme s týmy z různých koutů světa, myslíme si, že je to velká příležitost i pro sponzory, proč turnaj podpořit.

Napsat komentář